Oferty pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko

Technolog produkcji

Zadania technologa to:
- Tworzenie i aktualizacja badań typu mieszanek mienralno asfaltowych oraz cementowych
- Dobór materiałów do produkcji mieszanek mineralno asfaltowych i cementowych
- Dobór materiałów do podbudów i robót ziemnych
- Wykonywanie badań sprawdzających robót wykonanych
- Nadzór nad poprawnością wykonywanych robót

Oczekujemy:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajmość aktualnych norm i procedur badań w zakresie mieszanek mienralno asfaltowych oraz cementowych
- Umiejętność analizy wyników badań pod kątem doboru lepszych technologii
- Realizowania wyznaczanych celów
- Systematyczności

Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy:
- Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia, uprawnień budowlanych
- Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony
- Praca na miejscu (w promieniu około 100 km) bez konieczności wyjazdów w delegacje

Zapraszamy do składania podań o pracę.

Dodano 3.01.2017